PolskiEnglish
Strona Główna |Impressum |Kariera tel.:(+48) 22 440 15 00
creditreform@creditreform.pl
Creditreform Polska Sp. z o.o.

Baza danych Creditreform

creditreform_database
Tu znajdują się wszystkie informacje
Codziennie 175 biur Creditreform na całym świecie przygotowuje kilkadziesiąt tysięcy raportów o wiarygodności płatniczej firm.
Jakość bazy danych wpływa bezpośrednio na jakość naszych produktów, stąd tak ważna jest jej struktura i aktualność. Dążenie do podnoszenia jakości świadczonych usług w zakresie dostarczania informacji powoduje, że powiększanie i aktualizacja bazy danych Creditreform są podstawowymi elementami naszej działalności.

Klienci i Członkowie Creditreform otrzymują dostęp do:

blue_pointerbazy online Świat
blue_pointerbazy online Polska
blue_pointerserwisu crefo.pl


Baza Online Świat

System gromadzenia danych jest w Creditreform zdecentralizowany - dane o podmiotach gospodarczych są zbierane przez 175 lokalnych filii firmy. Przestrzenna bliskość Creditreform z przedsiębiorstwami, wpływa na aktualność i wysoką jakość pozyskiwanych danych. Raport handlowy o zagranicznej firmie, dostępny w Bazie Online Świat, jest nie starszy niż 12 miesięcy.

Baza Online Polska

Baza Online Polska to internetowy serwis zawierający raporty o polskich firmach, nie starsze niż 12 miesięcy. Firma Creditreform udostępnia informacje o zawartości raportu przed jego pobraniem, a zatem umożliwia podjęcie świadomej decyzji czy dostępny w systemie raport spełnia wymagania Klienta w zakresie jakości oraz aktualności danych.

Serwis crefo.pl

To internetowy serwis umożliwiający dostęp do informacji gospodarczej o blisko 3 milionach firm. Cechą wyróżniającą serwis crefo.pl spośród innych, jest możliwość podglądu daty aktualizacji konkretnego rozdziału w raporcie a także możliwość skonfigurowania własnego raportu (zakup wybranych danych). www.crefo.pl
Pan/Pani
Firma:
Imię:
Nazwisko:
Adres e-mail:
*
Współpracujemy z

Federation of Business Information Service

Monitor Urzędowy