PolskiEnglish
Creditreform Polska w Google+
Strona Główna |Impressum |Kariera tel.:(+48) 22 440 15 00
creditreform@creditreform.pl
Creditreform Polska Sp. z o.o.
Kontakt 08:00 - 16:00

22 440 15 00

creditreform@creditreform.pl

Creditreform - Twój partner w biznesie


Creditreform Polska korzysta w swojej pracy z wieloletnich doświadczeń Grupy Creditreform oraz własnych, nabytych w trakcie działalności na rynku polskim.

Firma obsługuje ponad 4000 Klientów i stałych Członków. Wśród Członków Creditreform Polska znajdują się towarzystwa ubezpieczeniowe, banki, firmy leasingowe, duże firmy z listy "500", jak również wiele małych i średnich firm ze wszystkich branż. Wspólną cechą charakteryzującą Klientów Creditreform Polska jest sposób zarządzania ryzykiem kredytowym. Wyraża się on w dążeniu do rozwoju przedsiębiorstwa poprzez racjonalne posługiwanie się kredytem kupieckim, jako efektywnym instrumentem wzrostu sprzedaży.

Creditreform w Polsce od ponad 20 lat!

Creditreform Polska Sp. z o.o. od 1992 roku obsługuje Klientów w zakresie kompleksowego zarządzania ryzykiem finansowym. Stale udoskonalamy nasze produkty i usługi w celu zapewnienia ochrony Klientów przed ryzykiem nawiązania współpracy z niesolidnym partnerem, a w przypadku wystąpienia trudności z wyegzekwowaniem należności, oferujemy pomoc w ich odzyskaniu. O naszym profesjonalizmie świadczy również członkostwo w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Wywiadowni Gospodarczych FEBIS.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie!

Ocena wiarygodności płatniczej
Zarządzanie wierzytelnościami
Produkty bazodanowe

Masz pytanie? Napisz do nas!

Pan/Pani
Firma:
Imię:
Nazwisko:
Adres e-mail:
*
Współpracujemy z

Federation of Business Information Service

Monitor Urzędowy