PolskiEnglish
Strona Główna |Impressum |Kariera tel.:(+48) 22 440 15 00
creditreform@creditreform.pl
Creditreform Polska Sp. z o.o.
Kontakt 08:00 - 16:00

22 440 15 00

Kariera

career

Creditreform Polska Sp. z o.o.,
wiodąca wywiadownia gospodarcza i firma windykacyjna należąca do międzynarodowej grupy
Creditreform,
poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Osób do współpracy w zakresie wizytowania firm na terenie kraju

Miejsce pracy: obszar województwa, w którym osoba zamieszkuje

Wymagania wobec kandydatów:
  • dyspozycyjność (gotowość realizacji kilku zleceń miesięcznie w krótkim czasie),
  • wysoka kultura osobista,
  • dysponowanie samochodem osobowym, aparatem fotograficznym,
  • mobilny dostęp do internetu,
  • stały dostęp do internetu
  • mile widziane osoby poszukujące dodatkowej pracy, prowadzące działalność gospodarczą lub studenci studiów zaocznych.

Przedstawiciela Handlowego

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Do podstawowych obowiązków należeć będzie sprzedaż usług Creditreform Polska Sp. z o.o. (raporty o wiarygodności płatniczej, monitoring płatności, windykacja należności, analizy portfelowe i branżowe, marketing adresowy), a także budowanie i utrzymanie relacji biznesowych z klientami firmy.

Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Realizacji założonych celów sprzedażowych
  • Aktywnym pozyskiwaniu nowych i utrzymywaniu kontaktów z istniejącymi klientami
  • Doradztwie w zakresie oferowanych produktów
  • Kreowaniu pozytywnego wizerunku Creditreform na rynku
  • Wykształcenie minimum średnie ekonomiczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w bezpośredniej sprzedaży produktów, usług i rozwiązań finansowych w sektorze B2B min. 2 lata – warunek konieczny
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Bardzo dobra znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Nastawienie na rozwój i osiąganie wyznaczonych celów
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Zaangażowanie i kreatywność w podejściu do rozwiązywania problemów
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Prowadzenie bądź gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej
Poszukujemy osoby:
  • Przedsiębiorczej, pewnej siebie, otwartej na zmiany i wyzwania
  • O zdecydowanej osobowości
  • Posiadającej zdolności negocjacyjne
  • Cechującej się silną motywacją do osiągania celów
  • Skutecznej i zdeterminowanej
  • Kreatywnej, cechującej się wysoką kulturą osobistą
Oferujemy:
  • Samodzielne stanowisko z realnym wpływem na osiągane wyniki
  • Atrakcyjne i stabilne zasady w oparciu o umowę współpracy
  • Uczciwość i rzetelność
  • Zdobycie doświadczeń w renomowanej firmie
  • Motywacyjny system wynagradzania uzależniony od wyników sprzedaży
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
Jeśli jesteś osobą dynamiczną, ambitną, zorientowaną na sukces i potrafiącą rozmawiać z ludźmi, to ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Windykacyjnych

Miejsce pracy: cała Polska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z sektora B2B;
  • Telefoniczna i bezpośrednia sprzedaż usług firmy Creditreform Polska Sp. z o.o. w zakresie windykacji należności;
  • Tworzenie i aktualizacja ofert i prezentacji handlowych;
  • Realizacja planów sprzedażowych;
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami;
  • Kompleksowa obsługa klienta;
  • Przygotowywanie, weryfikowanie i podpisywanie umów z klientami;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych;
  • Doradztwie w zakresie oferowanych produktów;
  • Kreowaniu pozytywnego wizerunku Creditreform na rynku.
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w bezpośredniej sprzedaży usług windykacyjnych, prawnych, bankowych i finansowych w sektorze B2B min. rok – warunek konieczny;
  • Znajomość branży windykacyjnej;
  • Wysoka orientacja na wynik;
  • Skuteczność i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonego celu;
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Kreatywność i samodzielność;
  • Bardzo dobra znajomość technik sprzedaży i negocjacji;
  • Umiejętność prezentacji ofert handlowych;
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Umowę o pracę oraz możliwość zdobywania doświadczeń w renomowanej firmie;
  • Wysoką prowizję zależną od osiąganych wyników sprzedaży;
  • Jasne i przejrzyste zasady współpracy;
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego;
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i Listu motywacyjnego na adres: praca@creditreform.pl. Prosimy o wpisanie w temacie wiadomości nazwy stanowiska, na które Państwo aplikują.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).
Pan/Pani
Firma:
Imię:
Nazwisko:
Adres e-mail:
Współpracujemy z

Federation of Business Information Service

Monitor Urzędowy

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa