PolskiEnglish
Home Page |Impressum |Career tel.:(+48) 22 440 15 00 fax.:(+48) 22 440 15 06
creditreform@creditreform.pl
Creditreform Polska Sp. z o.o.
Contact 08:00 - 16:00

22 440 15 00

Career

career

Creditreform Polska Sp. z o.o.,
wiodąca wywiadownia gospodarcza i firma windykacyjna należąca do międzynarodowej grupy
Creditreform,
poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Osób do współpracy w zakresie wizytowania firm na terenie kraju

Miejsce pracy: obszar województwa, w którym osoba zamieszkuje

Wymagania wobec kandydatów:
  • dyspozycyjność (gotowość realizacji kilku zleceń miesięcznie w krótkim czasie),
  • wysoka kultura osobista,
  • dysponowanie samochodem osobowym, aparatem fotograficznym,
  • mobilny dostęp do internetu,
  • stały dostęp do internetu
  • mile widziane osoby poszukujące dodatkowej pracy, prowadzące działalność gospodarczą lub studenci studiów zaocznych.

Przedstawiciela Handlowego

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Do podstawowych obowiązków należeć będzie sprzedaż usług Creditreform Polska Sp. z o.o. (raporty o wiarygodności płatniczej, monitoring płatności, windykacja należności, analizy portfelowe i branżowe, marketing adresowy), a także budowanie i utrzymanie relacji biznesowych z klientami firmy.

Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Realizacji założonych celów sprzedażowych
  • Aktywnym pozyskiwaniu nowych i utrzymywaniu kontaktów z istniejącymi klientami
  • Doradztwie w zakresie oferowanych produktów
  • Kreowaniu pozytywnego wizerunku Creditreform na rynku
  • Wykształcenie minimum średnie ekonomiczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w bezpośredniej sprzedaży produktów, usług i rozwiązań finansowych w sektorze B2B min. 2 lata – warunek konieczny
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Bardzo dobra znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Nastawienie na rozwój i osiąganie wyznaczonych celów
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Zaangażowanie i kreatywność w podejściu do rozwiązywania problemów
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Prowadzenie bądź gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej
Poszukujemy osoby:
  • Przedsiębiorczej, pewnej siebie, otwartej na zmiany i wyzwania
  • O zdecydowanej osobowości
  • Posiadającej zdolności negocjacyjne
  • Cechującej się silną motywacją do osiągania celów
  • Skutecznej i zdeterminowanej
  • Kreatywnej, cechującej się wysoką kulturą osobistą
Oferujemy:
  • Samodzielne stanowisko z realnym wpływem na osiągane wyniki
  • Atrakcyjne i stabilne zasady w oparciu o umowę współpracy
  • Uczciwość i rzetelność
  • Zdobycie doświadczeń w renomowanej firmie
  • Motywacyjny system wynagradzania uzależniony od wyników sprzedaży
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
Jeśli jesteś osobą dynamiczną, ambitną, zorientowaną na sukces i potrafiącą rozmawiać z ludźmi, to ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Windykacyjnych

Miejsce pracy: cała Polska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z sektora B2B;
  • Ielefoniczna i bezpośrednia sprzedaż usług firmy Creditreform Polska Sp. z o.o. w zakresie windykacji należności;
  • Tworzenie i aktualizacja ofert i prezentacji handlowych;
  • Realizacja planów sprzedażowych;
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami;
  • Kompleksowa obsługa klienta;
  • Przygotowywanie, weryfikowanie i podpisywanie umów z klientami;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych;
  • Doradztwie w zakresie oferowanych produktów;
  • Kreowaniu pozytywnego wizerunku Creditreform na rynku.
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w bezpośredniej sprzedaży usług windykacyjnych, prawnych, bankowych i finansowych w sektorze B2B min. rok – warunek konieczny;
  • Znajomość branży windykacyjnej;
  • Wysoka orientacja na wynik;
  • Skuteczność i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonego celu;
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Kreatywność i samodzielność;
  • Bardzo dobra znajomość technik sprzedaży i negocjacji;
  • Umiejętność prezentacji ofert handlowych;
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Umowę o pracę oraz możliwość zdobywania doświadczeń w renomowanej firmie;
  • Wysoką prowizję zależną od osiąganych wyników sprzedaży;
  • Jasne i przejrzyste zasady współpracy;
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego;
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i Listu motywacyjnego na adres: praca@creditreform.pl. Prosimy o wpisanie w temacie wiadomości nazwy stanowiska, na które Państwo aplikują.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: I agree to process my personal data included in my job for the needs of the recruitment process (according to the Act of 29.08.97 on Data Protection Jurnal of Laws No. 133 item 883).