PolskiEnglish
Strona Główna |Impressum |Kariera tel.:(+48) 22 440 15 00
creditreform@creditreform.pl
Creditreform Polska Sp. z o.o.
Kontakt 08:00 - 16:00

22 440 15 00

creditreform@creditreform.pl

Odwiedziny u Lidera Wiarygodności

Szymon Wychowaniec wraz z Prezesem Jackiem Koziaczy wizytowali fabrykę firmy Goldbeck w Lućmierzu. Firma Goldbeck jest laureatem I miejsca naszego rankingu Liderzy Wiarygodności 2018

dsc07896-jpg

Szymon Wychowaniec wraz z Prezesem Jackiem Koziaczy wizytowali fabrykę firmy Goldbeck w Lućmierzu. Ten najnowszy z zakładów niemieckiego inwestora działa niemal dokładnie od roku. Na taśmach montażowych powstają konstrukcje stalowe, które następnie zostaną użyte np przy budowaniu hal magazynowych. Cały proces jest wysoce skomputeryzowany i jest to najnowocześniejsza  fabryka tego typu nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Powierzchnia zakładu to 20 tys m2, a moce przerobowe wynoszą 15 tys. ton rocznie. Docelowo zatrudnienie znajdzie tu 100 osób - w zasadzie w tym momencie liczba ta już została osiągnięta. W całej firmie w Polsce pracuje ok 700 osób.

 

Pierwszy rok funkcjonowania fabryki minął pod znakiem rozruchu oraz  zwiększania zatrudnienia. Jednak mimo że docelowe zatrudnienie zostało już osiągnięte, to cała produkcja oparta jest na skalowalności, a zatem w zależności od potrzeb fabryka może być w przyszłości rozbudowana. Wiele zależy nie tylko od popytu na hale magazynowe, ale także i na inne budynki. W zakładzie powstają bowiem nie tylko stalowe elementy wspomnianych hal magazynowych, ale także i parkingów, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

 

Goldbeck działa w branży budowlanej, w której jeśli chodzi o wiarygodność finansową, stanowi taką przyslowiową „Zieloną Wyspę”. Przedstawiciele spółki przyznają, że wszystko działa w oparciu o bardzo wygórowane zasady compliance, które są jeszcze bardziej rygorystyczne niż ogólne standardy przyjęte na poziomie europejskim, nie wspomnając o polskiej powszedniej praktyce. To jednak równocześnie bardzo ułatwia rozmowy z kontrahentami, którzy mają całkowite zaufanie do składanych im propozycji. Co ciekawe, Goldbeck otrzymał w 2019 roku kolejny rating od Creditreform, który jest nawet bardziej korzystny niż ten, dzięki któremu spółka zwyciężyła w ubiegłorocznym rankingu Najbardziej Wiarygodnych Firm.

dsc07873-jpg

 

Pan/Pani
Firma:
Imię:
Nazwisko:
Adres e-mail:
*
Współpracujemy z

Federation of Business Information Service

Monitor Urzędowy