PolskiEnglish
Home Page |Impressum |Career tel.:(+48) 22 440 15 00 fax.:(+48) 22 440 15 06
creditreform@creditreform.pl
Creditreform Polska Sp. z o.o.
Zarządzanie należnościami w Niemczech. 

Już za nami kolejne szkolenie organizowane przez Creditreform Polska. Autor: Erna Grońska-Petniak, Public Relations Manager.
Creditreform China na Kongresie FENCA 2012 w Madrycie. 

Temat windykacji w Chinach omówił Julian Chen, Dyrektor Generalny Creditreform China podczas XIX Kongresu Europejskiej Federacji Związków Krajowych Firm Windykacyjnych(FENCA). Autor: Erna Grońska-Petniak, Public Relations Manager.
Zadłużenie osób prywatnych w Niemczech rośnie. 

W 2012 roku, po niewielkim spadku w roku ubiegłym, zadłużenie osób prywatnych w Niemczech znowu wzrosło. Liczba zadłużonych osób w 2012 roku zwiększyła się w stosunku do roku poprzedniego o ok. 190 000 osób i wynosi obecnie 6,6 mln (wzrost o 3%). Na dzień 01.10.2012 zadłużonych było 9,65% wszystkich osób w Niemczech powyżej 18 lat. Autor: Erna Grońska-Petniak, Public Relations Manager.
Polski oddział Strategic and Competitive Intelligence Professionals (SCIP) 

Creditreform w "grupie roboczej". Autor: Erna Grońska-Petniak, Public Relations Manager.
Raport Creditreform Boniversum. Już prawie 5 mln gospodarstw domowych w Niemczech przeprowadziło się z powodów finansowych. 

Co ósmy obywatel Niemiec zmienił przynajmniej raz swoje miejsce zamieszkania z powodu problemów finansowych. Tak wynika z badania przeprowadzonego latem 2012 roku przez Creditreform Boniversum. Autor: Erna Grońska-Petniak, Public Relations Manager.
20 lat Creditreform w Polsce. Relacja z Gali w Pałacu Sobańskich. 

W tym roku obchodzimy jubileusz 20-lecia działalności Creditreform Polska, 13 września br. odbyła się uroczysta Gala z tej okazji. Autor: Erna Grońska-Petniak, Public Relations Manager.
Ryzykowne branże w Niemczech. Główne upadłości ostatnich miesięcy. 

U nas ostatnio „kuleje” branża turystyczna, a które branże opatrzone są największym ryzykiem niewypłacalności u naszego sąsiada - Niemca? Z danych wywiadowni gospodarczej Creditreform za I półrocze 2012 r. wynika, że największe ryzyko występuje w sektorze usług, w centrach obsługi klientów. Autor: Erna Grońska-Petniak, Public Relations Manager.
We cooperate with

Federation of Business Information Service

Monitor Urzędowy

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa