PolskiEnglish
Home Page |Impressum |Career tel.:(+48) 22 440 15 00 fax.:(+48) 22 440 15 06
creditreform@creditreform.pl
Creditreform Polska Sp. z o.o.
RANKING - WIARYGODNI W BIZNESIE TRANSPORTOWYM


Cel Rankingu

Celem Rankingu jest ocena wiarygodności płatniczej firm funkcjonujących w branży transportowej oraz wyróżnienie tych, które odznaczają się największą wiarygodnością płatniczą.

Organizator Rankingu

Organizatorem Rankingu jest wywodząca się z Niemiec Wywiadownia Gospodarcza Creditreform Polska Sp. z o.o. która zajmuje się gromadzeniem, analizą oraz dostarczaniem informacji o moralności płatniczej przedsiębiorstw na całym świecie (więcej) .

Uczestnicy Rankingu

Do udziału w Rankingu zaproszone są firmy, które poprzez swoją działalność gospodarczą związane są z branżą transportową. Udział w Rankingu jest bezpłatny.

Etapy Konkursu

  1. Do dnia 31.05.2018 r. firma może zgłosić swój udział w Rankingu poprzez wypełnienie formularza kontaktowego zamieszczonego poniżej.
  2. Po przesłaniu formularza zgłoszeniowego do uczestników Rankingu (na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym) zostanie skierowany link do specjalnej ankiety (wzór) , którą uczestnicy Rankingu są zobowiązani wypełnić i przesłać do Organizatora w terminie do 15.06.2018 r.
  3. W oparciu o dane przesłane przez Uczestników oraz dane pozyskane z innych, ogólnodostępnych źródeł, Organizator wykona raporty o wiarygodności płatniczej Uczestników według standardowej procedury, której celem jest obliczenie ratingu Creditreform, tzw. Indeksu Zdolności Płatniczej(więcej o metodologii oceny).
  4. Następnie Organizator do dnia 15.07.2018 r. opublikuje na swojej stronie internetowej listę firm ocenionych jako wiarygodne. Organizator nie opublikuje danych firm, których wiarygodność zostanie oceniona jako średnia, słaba lub bardzo słaba.


Dlaczego warto wziąć udział w Rankingu?

  • Trzech najlepiej ocenionych Uczestników otrzyma unikatowe Certyfikaty Wiarygodności (firma która zajmie pierwsze miejsce certyfikat grawerowany, dwie pozostałe w wersji papierowej) wraz z listem gratulacyjnym od Prezesa Zarządu firmy Creditreform Polska Sp z o.o.. W zależności od wartości przyznanego Indeksu Zdolności Płatniczej, Certyfikaty Wiarygodności zostaną wystawione w kolorze platynowym, złotym lub srebrnym.
  • Uczestnicy, których zdolność płatnicza zostanie oceniona jako znakomita, bardzo dobra lub dobra, otrzymają Certyfikaty Wiarygodności wyświetlone w serwisie crefo.pl – jednym z największych w Polsce serwisów zawierających dane o wiarygodności firm. Lista wiarygodnych Uczestników zostanie ponadto opublikowana w serwisach internetowych Organizatora oraz w prasie i serwisach należących do jego Partnerów Medialnych.
  • Uczestnicy będą mieli ponadto możliwość zakupu Certyfikatu Wiarygodności wraz z możliwością posługiwania się logotypem konkursu „Wiarygodni w Biznesie Transportowym 2018” w specjalnej promocyjnej cenie..


ZGŁOSZENIA DO UDZIAŁU W ZESTAWIENIU BĘDĄ PRZYJMOWANE ELEKTRONICZNIE POPRZEZ PONIŻSZY FORMULARZ

Name
*
Surname
*
*
*
*
*


*
Partnerzy Medialni Rankingu

Magazyn Business PL i portal businesspl.com
Magazyn BusinessPL..

‘’BUSINESSPL’’ To czasopismo przemysłowe skierowane do szerokiego grona czytelników ze wszystkich gałęzi przemysłu na rynku polskim. Publikacje te czytane są przez osoby zajmujące wyższe stanowiska kierownicze (Prezesów, Właścicieli, Kadrę Zarządzającą, Dyrektorów d/s Sprzedaży i Marketingu, Dyrektorów ds. Zakupów itp.). w szeroko pojętym przemyśle produkcyjnym i usługowym. Współpracujemy z wieloma firmami, tworząc dla nich artykuły, reklamy oraz wszelakiego rodzaju publikacje. Współpraca z największymi pozwoliła nam zdobyć niezbędne doświadczenie, które pozwala nam zaspokoić najbardziej wymagających Klientów.Top transport